Részmunkaidős Ajánlott Fizetés : 1.650 Ft / Óra

Order Entry VÉGZŐSÖKNEK ANGOL+FRANCIA nyelvtudással

E-mail küldése
  • Állás megosztása:

Munkaköri Leírás

Order Entry ANGOL+FRANCIA nyelvtudással VÉGZŐSÖKNEK

Végzős, utolsó féléves/éves nappali tagozatos diák státusszal rendelkező jelentkezőket keresünk ANGOL + FRANCIA nyelvtudással nagyvállalat Order Entry csapatába

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:30-17:00, heti 40 óra,
Diák foglalkoztatás a diák státusz meglétéig, majd átvétel és bejelentett napi 8 órás munkaviszony
Feladatok: beérkező vállalati megrendelések kezelése, rögzítése SAP-ban, ezzel kapcsolatos egyeztetés társosztályokkal, levelezés, egyéb adminisztrációs feladatok.
Bérezés: diákként bruttó 1650 Ft/óra (nettó 1400 Ft/óra, 168 óra esetén havi nettó 235.000 Ft), átvételt követően egyeztetés
Elvárások: Aktív minimum középfokú ANGOL és FRANCIA nyelvtudás, kiváló kommunikációs készség, utolsó féléves közép- vagy felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton utolsó félévvel/évvel, heti 40 óra elvállalása fixen.

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével lehet e-mailben a pozíció megjelölésével (Végzős Order Entry angol és francia): conwork@conwork.hu