Részmunkaidős Ajánlott Fizetés : 2.084 Ft / Óra

FINANCE GYAKORNOK, min. 24 óra/hét, home office

E-mail küldése
  • Állás megosztása:

Munkaköri Leírás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, 50% home office
Munkaidő: hétfőtől-péntekig, minimum heti 24 óra elvállalása feltétel (napi 8 óra preferált minimum heti egyszer, emellett fél napok, minimum napi 4, 6 órában szintén megoldhatóak rugalmasan, órarendhez alkalmazkodva), minimum 1 éven keresztül.
Feladatok: pénzügyi osztály napi munkájában segítségnyújtás, számlák kezelése, kimutatások készítése, adatszolgáltatás társosztályok felé, belső folyamatok menedzselése, törzsadatok karbantartása, egyéb adminisztrációs feladatok.
Órabér: bruttó 2084 Ft (ami 25 év alatt a nettó is egyben)
Feltételek: minimum erős középfokú/ felsőfokú szintű angol nyelvtudás (aktív szóban és írásban egyaránt), pénzügyi területen folytatott tanulmányok vagy pénzügyi munkatapasztalat, jó Excel tudás (alap függvények, pivot), érvényes diákstátusz nappali tagozaton még minimum 2 féléven át (2025. január 31-ig), heti minimum 24 óra elvállalása rugalmasan

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével lehet e-mailben a pozíció megjelölésével (Finance gyakornok): conwork@conwork.hu