Sürgős
Teljes munkaidő Ajánlott Fizetés :

Customer Delivery angol+olasz nyelvtudással – NEM DIÁKMUNKA!

E-mail küldése
  • Állás megosztása:

Munkaköri Leírás

Customer Delivery ANGOL + OLASZ nyelvtudással neves multi cégnél ✌ 80% home office ✌NEM DIÁKMUNKA ✌

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, nagyrészt home office
Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:30-17:00
Feladatok: SSC központ Customer Delivery csoportjához érkező vállalati megrendelések, visszáruk és panaszok adminisztrációs kezelése, rögzítése, ezzel kapcsolatos egyeztetés ügyfelekkel és társosztályokkal (logisztika, supply chain), reporting feladatok, ügyfélelégedettség biztosítása
Feltételek: felsőfokú szintű ANGOL és OLASZ nyelvtudás (aktív szóban és írásban egyaránt), heti 40 óra fixen (bejelentett munkaviszony), Excel ismeret, jó kommunikációs készség. Logisztikai területen szerzett tapasztalat, vagy logisztikai tanulmányok előnyt jelentenek.

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével lehet e-mailben a pozíció megjelölésével (Customer Delivery angol+olasz): conwork@conwork.hu