Sürgős
Teljes munkaidő Ajánlott Fizetés :

Billing Specialist angol+spanyol nyelvtudással – NEM DIÁKMUNKA!

E-mail küldése
  • Állás megosztása:

Munkaköri Leírás

Billing Specialist ANGOL + SPANYOL nyelvtudással

✌ 80% home office ✌NEM DIÁKMUNKA ✌

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, nagyrészt home office

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:30-17:00

Feladatok: üzleti partnerek számláinak, számlapanaszainak intézése, egyeztetése, kivizsgálása, számlák kiállítása, ezzel kapcsolatos egyeztetés ügyfelekkel és társosztályokkal (master data, order management, finance team), kapcsolattartás, ügyfélelégedettség biztosítása, egyéb számlázáshoz kapcsolódó adminisztráció

Feltételek: felsőfokú szintű ANGOL és SPANYOL nyelvtudás (aktív szóban és írásban egyaránt), heti 40 óra fixen (bejelentett munkaviszony), Excel ismeret, jó kommunikációs készség.

TAPASZTALAT NEM SZÜKSÉGES, PALYAKEZDŐKET IS VÁRUNK!

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével lehet e-mailben a pozíció megjelölésével (Billing Specialist angol+spanyol): conwork@conwork.hu