VENDOR MANAGEMENT UTOLSÓ FÉLÉVES VÉGZŐSÖKNEK ANGOL NYELVTUDÁSSAL 👌

Utolsó féléves végzős, január 31-ig/március 31-ig nappali tagozatos diák státusszal rendelkező jelentkezőket keresünk ANGOL nyelvtudással nagyvállalat Vendor Management csapatába

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:30-17:00, heti 30-40 óra, március 31-ig diák foglalkoztatás, ezt követően bejelentett napi 8 órás munkaviszony
Kezdés: december vége/január 1.
Bérezés: március 31-ig nettó 1400 Ft/óra (168 óra esetén havi nettó 235.000 Ft), átvételt követően egyeztetés
Feladatok: SSC központ beszállítóival kapcsolattartás, beszállítói adatbázis és adatok kezelése, adategyeztetés, számlák egyeztetése és kezelése, kapcsolattartás társosztályokkal, egyéb adminisztrációs feladatok.
Feltételek: aktív minimum középfokú ANGOL nyelvtudás, Excel, Word ismeret, kiváló kommunikációs készség, jelen félévben utolsó féléves közép- vagy felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (január 31-ig/március 31-ig diákstátusz), heti 30-40 óra elvállalása fixen. OLASZ nyelvtudás, valamint Vendor Managementben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével lehet e-mailben a pozíció megjelölésével (Végzős Vendor Management): conwork@conwork.hu

Hozzászólások lehetősége itt nem engedélyezett.